Menu
Home
Nieuws
Vereniging
Roeien
Bestuur
Agenda
Clinics
Links
Foto's
Sponsors
Ploegen
Contact
Vacatures
- - - - - - -
Boot Afschrijven
- - - - - - -
OTKI
Moordregatta
Advertentie
Advertisement
Aanmelden
Word Lid
Proefles
Inloggen
Ben je lid van TOR? Log hier in om het ledenmenu zichtbaar te maken.
Gebruikersnaam

Wachtwoord

Vergeet mij niet
Wachtwoord vergeten?

 

 

 

OTKI 2012
Door organisatie OTKI   
donderdag, 05 januari 2012

De ergometers op TOR worden alweer goed gebruikt … dat betekent dat de OTKI er weer aan komt!

Organisatie

De organisatie is druk bezig met alle voorbereidingen. Ten opzichte van vorig jaar is de organisatie uitgebreid. Naast Christian en Vincent is nu ook Alexandra in de OTKI-commissie actief. Tevens hebben we twee Speco studentes bereid gevonden hun stage bij de OTKI-commissie te lopen. Als stage helpen zij in hun tweede studiejaar mee bij de organisatie van een sportevenement.

Hieronder stellen zij zich kort voor:

Hallo ik ben Safija Kasmic. Ik volg de opleiding sport en marketing in Tilburg, in mijn vrije tijd voetbal ik en ben ik trainster bij de E-meisjes. Wij moeten vanuit school stage lopen bij een evenement, vandaar dat wij dit jaar meehelpen met het organiseren van het OTKI toernooi. Wij hebben er heel veel zin in en we verwachten dat we er veel van kunnen leren. En natuurlijk hopen wij dat jullie allemaal meedoen!!!

Mijn naam is Astrid Mekking, 21 jaar. Ik zit op kamers in Tilburg waar ik ook tweedejaars student SPECO sportmarketing management ben. Ik kom oorspronkelijk uit Arnhem, waar ik ook de wedstrijden van Vitesse meepik aan het werk als steward. Safija en ik gaan ons best doen om een bijdrage leveren aan een succesvolle OTKI.

De OTKI wordt georganiseerd met hulp van de studenten van Vidar. Samen hopen we er weer een mooi evenement van te maken.

 

Voor iedereen

De OTKI is een evenement met voor elk wat wils. Van wedstrijdroeier tot recreant. Dit jaar is de OTKI tevens opgenomen in het klassement voor de Kruikencup.

Wat           OTKI, Open Tilburgse Kampioenschappen Indoorroeien

Wanneer    Zondag 29 januari 2012 

Onderdelen - Wedstrijden individueel over 2000m

- Wedstrijden aangepast roeien over 1000m

- Teams (4en) over 1000 én 500m

- Teams over 1000m

- Wedstrijden individueel over 500m voor de allerkleinste jeugd

- Crew Class Rowing, 45 minuten recreatief roeien op muziek 

Waar          Sportcentrum Jan de Rooy, Tijvoortsebaan 3a, 5051HJ, Goirle

Wie            álle categorieën: wedstrijdroeiers, competitieroeiers, vetaranenroeiers, aangepaste roeiers, funroeiers, beginners, fitnesscentra, eva

Informatie    www.rvtor.nl/otki

Inschrijven   tót en met 25 januari via inschrijfsite KNRB, per e-mail ( ) of via de inschrijflijst op TOR

Wij hopen zoveel mogelijk Toreanen te mogen verwelkomen tijdens de OTKI.

Succes met de trainingen,

Tot 29 januari 2012

< Vorige   Volgende >

Search
Newsflash
Digitale roeiplanner

Heb je ook wel eens problemen om roeiafspraken te maken? Ga dan gebruik maken van mysportplanner.com! Zo kun je makkelijk overzicht houden van wie wanneer komt roeien. Het werkt vrij eenvoudig. Meld je eenmalig aan als ploeg, voer de roeiers en roeitijden in en iedereen kan zelf aangeven wanneer hij/zij komt roeien.
KNRB Nieuws
Kalender
februari 2012
M D W D V Z Z
30311 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 1 2 3 4
maart 2012
M D W D V Z Z
2728291 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
 
 
TOR 2005